Share Week 2016 - czyli kogo polecam do czytania

Od jakiegoś czasu niezbyt mi po drodze z blogosferą. Czasu mam mniej, a i priorytety w życiu trochę inne, więc uważniej dobieram treści ...


Od jakiegoś czasu niezbyt mi po drodze z blogosferą. Czasu mam mniej, a i priorytety w życiu trochę inne, więc uważniej dobieram treści czytane w sieci. To, w czym zaczytywałam się rok czy dwa temu, już nie do końca mi odpowiada. Zmieniłam perspektywę, choć jest kilka stałych w  tym moim czytaniu. Takich, co to od kilku lat, niezmiennie śledzę, czytam, kibicuję.

Jak co roku Andrzej Tucholski organizuje Share Week mający na celu polecanie się wzajemnie :) Nie byłabym sobą, gdybym nie wzięła w tej polecajce udziału i nie podzieliła się z Wami swoją czytelniczą listą.

MOJE TOP 3 Ronja - uwielbiam ją i to chyba jedyny blog, który czytam maksymalnie regularnie! Renia jest podwójną mamą i pisze głównie o rodzicielstwie, ale też o Skandynawii, jedzeniu (wege) i w ogóle mądrych rzeczach. Trafiłam do niej przypadkiem, okazało się, że obie byłyśmy w ciąży, z tymi samymi dolegliwościami ciążowymi i miałyśmy termin na prawie ten sam dzień - to po prostu musi być blogowa miłość ;) Poza tym Renia pisze tak, że nawet jak tekst ma 8000 znaków to i tak chciałoby się więcej ;)


Basia Szmydt - wierna jej jestem jak pies i cieszę się bardzo, że wróciła na swój kawałek internetowej podłogi. Lubię jej styl, wrażliwość i ciepło jakie bije z jej bloga. Czytam i czuję się jakbym piła z nią kawę w tym jej nowym, pięknym domu!

Lifemanagerka - będę ją polecać po wsze czasy, bo robi dziewczyna fantastyczną robotę! Bardzo doceniam jej profesjonalizm, pracowitość i szczerość. Agnieszka zachęca do zdrowego, aktywnego stylu życia i jest w tym świetna, poza tym prowadzi ZdrowoManię (program na YT), wspiera fundacje prozwierzęce i zaraża pozytywnym nastawieniem do życia. 

Poza tymi trzema blogami, które uwielbiam i czytam na prawdę regularnie podczytuję jeszcze kilka, więc o nich też kilka słów. Łapcie następne perełki w kolejności całkowicie przypadkowej:

Nebule - mądre rodzicielstwo (Ania jest pedagogiem, zajmuje się tematyką Montessori, integracji sensorycznej, rozwoju dzieci itp.)
Księżniczka w kaloszach - wiejski lifestyle i rodzicielstwo (Paulina porzuciła miasto, przeniosła się na wieś i spełnia się w tym maksymalnie)
Matka jest tylko jedna - fajna matka, na luzie, a trafiająca zawsze w sendo. Czasem mnie wkurza, czasem jej nie czaję, ale głównie to bardzo lubię jej blog, ma mądre podejście do rodzicielstwa i nie ściemnia. No i te Mazury w tle!
Mavelo - moje niedawne odkrycie, całkiem nie-rodzicielskie ;) Weronika jest grafikiem-ilustratorem i na jej blogu można znaleźć same piękne rzeczy! Lifestyle, DIY, grafika i duuuużo fajnych rzeczy do wydrukowania w domu!
Kantorek Katjuszki - bardzo lubię to miejsce w sieci. Słowo jakie mi się nasuwa, kiedy myślę o blogu Kasi to po prostu "słodki". Ale nie taki mdły, wiecie. U niej jest po prostu "rozkosznie"! Rodzicielstwo i styl życia w na prawdę pięknym wydaniu!
Mrs Polka Dot - to też niedawne odkrycie, które wciągnęło mnie maksymalnie. Jak ta Polka - czyli Agnieszka - pisze! Niby o przepisie, niby o książce. a zaczytuje się człowiek na cały wieczór. Rodzinny life style na wyśmienitym poziomie!

Jeśli też chcielibyście polecić swoich ulubionych blogerów w ramach Share Weeku to śpieszcie się, bo trwa tylko do 3 kwietnia! Możecie opublikować na swoim blogu post o swoich ulubionych miejscach w sieci, ale istotne jest to, że tym razem 3 swoje najważniejsze polecenia trzeba podać w formularzu, który jest dostępny w TYM poście u Andrzeja. 

A jakie są Wasze ulubione blogi?
Mogą Ci się spodobać:

0 komentarze